call us 063 928 09 30

Преміальний бізнес-центр та апарт-готель в центрі ІТ та інновацій. Ми зведемо наш комплекс на вул. Панаса Мирного, 24. Це ідеальна локація для інвестиції, тож обирайте: стати частиною прогресивного проєкту коворкінгу чи долучитись до фінансування будівництво апарт-готелю та отримувати пасивний дохід від його діяльності в майбутньому.

1й поверх

1 floor
Ексклюзивна рецепція та кафе

2й поверх

2 floor
Фітнес-зал

3й поверх

3 floor
Коворкінг з конференц залом

4-8й поверх

4 floor
Офісні приміщенні

9й поверх

9 floor
Офіс GBG

KRISTAL PLAZA розташований в епіцентрі інновацій те технологій Львова. Новий перспективний район формують: IT-парк, LvivTech.City та інші IT-компанії, а також прогресивний навчальний заклад – Український Каталоцький Університет.

Багатогранний, ніби дорогоцінність, бізнес-центр поєднав у собі: просторі офіси класу «А», комфортабельний коворкінг, сучасний спортивний зал, престижний апарт-готель та кав'ярню – це на десерт.

Преміальний бізнес-центр є мультифункціональним, адже тут чимало приміщень для різного роду діяльності.
1 поверх – рецепція, преміальна кав’ярня та ресторан;
2 поверх – спортивний зал;
3 поверх – конференц-зал та коворкінг з виходом на терасу;
4-9 поверхи – приватні офіси та апарт-готель.

Один з плюсів мультифункціонального комплексу – ми будуємо його, як для себе. Все надійно, продумано, функціонально та стильно. Адже офіс Галицької Будівельної Гільдії буде у цій же будівлі, що і ваш, якщо оберете для себе KRISTAL PLAZA.

 

Так, у KRISTAL PLAZA ми створили простір для вашого бізнесу. Адже тут можна попрацювати, відпочити, і навіть забронювати номер своєму бізнес-партнеру. Все для того, аби робота була насичена не лише справами, але й комфортом.