call us 068 772 27 78

Дизайнерський інтер'єр апарт-готелю

10.01.2020 1916

дизайн РЕЦЕПЦІЇ

Безперервний гуркіт автомобілів, ділові наради, і щільно заповнений календар у смартфоні. Але, як тільки-но ви прочиняєте прозорі двері просторого холу – будні заміняє свято. Маленьке свято, що розпочинається з великої рецепції KRISTAL PLAZA.

 

«У нас була мета – створити ненав’язливий, але водночас сучасний інтер’єр, щоб догодити клієнтам з різними смаками. Саме тому, в основі світлі кольори, які доповнені яскравими деталями та натуральними фактурами дерева, бетону, зелені.»

                                                                                                                                                                                    - дизайнерка інтер'єру

 

Велику роль у дизайні грає освітлення. Тонкі, але довгі лінії прихованого, вмонтованого та навісного світла наповнюють приміщення суцільними й м'якими променями. У такому ненав'язливому дизайні воно виконує і декоративну функцію. Як й логотип, що схожий на ювелірний виріб. І це перша коштовність нашого апарт-готелю.

 

дизайн АПАРТАМЕНТІВ

Холодний розум потребує теплого і затишного простору для відпочинку. Ми взяли це за основу і повторювали, як мантру, поки продумували сучасний і дещо мінімалістичний дизайн апартаментів.

Теплий відтінок дерева у поєднанні зі світлом кольору шампані, що приглушено мерехтить над приліжковими тумбами, так і спонукає після напружного дня розслабитись з келихом ігристого. А тоді вперше за довгий період часу подивитись сон до кінця на великому ліжку з м'яким узголів'ям. Із задоволенням пропустити сніданок і наздогнати його в кухонному куточку вашого номера.

У інтер'єрі панує нейтральна сіро-біла гама із вкрапленнями яскравіших кольорів. Наприклад, у картині над ліжком чи у блакитних деталях мінімалістичних меблів. Частина відтінків нагадує корпоративні кольори. Все це деталі, які створюють цілісність сприйняття та цілісність задуму дизайнерки.

Це було її рішення. А яке ваше? Зібратись на вечірку чи взяти з дизайнерської полиці книгу і прилягти на м’якому ліжку? Вибір за вами. І він буде правильним у будь-якому випадку, якщо ви його зробите у стінах KRISTAL PLAZA.