call us 063 928 09 30

Енергоефективість. Одна з переваг Kristal Plaza

24.07.2020 1108

Одна з ключових переваг нашого комплексу - це високий рівень інженерних мереж - те, що забезпечить комфортні умови користування приміщенням у будь-яку пору року. Це, якщо коротко. Далі - Олександр Малашій — директор ПП "Пегас - Україна" розповість технічні деталі. Адже саме його компанія на ринку вже понад 13 років і ми довірили цьому підряднику оснастити інженерними мережами наш бізнес-центр та апарт-готель Kristal Plaza.

 

- Пане Олександр, прокоментуйте, будь ласка, на скільки енергоефективним можна вважати наш комплекс?

- У даному проєкті архітектори запланували систему вентильованого фасаду і віконні системи з високим коефіцієнтом енергоефективності. Тому власники будь-якого приміщення у Kristal Plaza можуть розраховувати на низький рівень тепловтрат. Це позитивно відобразиться на рахунках за опалення у зимовий період. А у проміжні періоди рахунки за ці комунальні послуги взагалі можуть бути нульовими. Це значна економія!

 

- Як щодо внутрішнього інженерного наповнення, за яке відповідатиме ваша компанія. Розкажіть про вентиляцію та опалення.

- Система вентиляції запроєктована з викорисстанням припливно-витяжних систем компанії Rosenberg. Ми обрали вентиляційну систему з роторним сорбаційним рекуператором. Це забезпечує 97% енергоутилізації та дозволяє підтримувати необхідну вологість повітря за рахунок перенесення її з витяжного повітря у припливне в зимовий період і навпаки — у літній. Молекулярна градка покриття ротора унеможливлює подачу запахів припливним повітрям. А трикратний повітрообмін — це те, що забезпечить користувачів нашого комплексу високою продуктивність впродовж цілого робочого дня, адже свіже повітря прожене сонливість і допоможе працювати краще.

 

- Так, вентиляція — це справді надважливий аспект, якщо говоримо про зручні умови праці. Але не менш важливе й опалення приміщення.

- Вірно, саме тому систему опалення та охолодження у бізнес-центрі та апарт-готелі Kristal Plaza ми побудуємо, використовуючи чотиритрубні фанкойли, теплові насоси та власну дахову котельню. За допомогою такої системи, власники приміщень матимуть змогу опалювати чи охолоджувати кожне приміщення на потрібну їм кількість градусів. Це дуже зручно. Адже можна керувати температурним режимом як заманеться, і не бути залежним від жодного з можливих факторів.

 

Якщо вам потрібні додаткові технічні характеристики — звертайтеся. Ми вас проконсультуємо.