call us 068 772 27 78

Інвестиція в коворкінг у Львові

10.01.2020 1728

Аби заробляти - вам потрібен інструмент. Зручний, як костюм, що шитий на вас. І виточений, ніби одна з граней кристалу.
Цей інструмент – офісні приміщення у KRISTAL PLAZA.

Стильна та світла рецепція у два світла проводжає до швидкісних ліфтів. Будівля матиме 9 поверхів і буде поділена на офіси, коворкінги та інші зони. Кожне з приміщень передбачає відрите планування (опен спейс) та можливість облаштування кухні.

Серед технічних переваг: фальш підлога, інженерні рішення по вентиляції та кондиціонуванню. Ці зручності, а також підземний паркінг та охорона, роблять наш бізнес-центр вартісним, адже він відповідає усім вимогам класу «А».

 

детальніше про БІЗНЕС-ЦЕНТР

Преміальний бізнес-центр класу "А" є мультифункціональним, адже тут чимало приміщень для різного роду діяльності.

1 поверх –  шикарна рецепція, преміальна кав’ярня та ресторан;
2 поверх – сучасний спортивний зал;
3 поверх – коворкінг та конференц-зал на 100 осіб з виходом на терасу;
4-9 поверхи – приватні офіси класу “А”.

У KRISTAL PLAZA ми створили простір для вашого бізнесу. Адже тут можна попрацювати, відпочити і, навіть, забронювати номер своєму бізнес-партнеру. Все для того, аби робота була насичена не лише справами, але й комфортом.

При проєктуванні бізнес-центру ми враховали всі сучасні тенденції та необхідні інженерні рішення, щоб забезпечити високий рівень технологічності та комфорту: вентиляція, кондиціонування, енергоефективність споруди (підтверджена сертифікацією LIID).

Також ми попіклуємося й про сервіс. Робочі зони та апарт-готель буде обслуговувати управлінська компанія. Відтак, чистота, порядок та спокій – гарантовані.