call us 068 772 27 78

Прогресивний інвест-проєкт апарт-готелю

10.01.2020 2834

Вулиця Панаса Мирного, 24 - це ідеальний район Львова для роботи, зустрічей, технологічних та культурних подій, адже тут для цього є вся необхідна інфраструктура. Майже все. Бракує місця, де гості міста зможуть відпочити.

Тому ми створили продуманий до деталей інвестиційний проєкт. Апарт-готель KRISTAL PLAZA. Ви можете інвестувати в один чи одразу декілька номерів. Всього проєкт передбачає 72 апартаменти, площею від 29,8 м². Більшість вікон апартаментів виходять на сквер. Усі приміщення та простори загального користування матимуть цілісний та стильний дизайнерський інтер’єр. Тобто вам не потрібно буде думати про ремонт та умеблювання апартаментів.

 

візуалізація інтер'єру
 

Ми подбали завчасно й про внутрішню інфраструктуру KRISTAL PLAZA. Окрім апарт-готелю у будівлі буде ресторан, спортзал, офісні приміщення та зал для конференцій на 100 осіб.

Інвестувавши в апарт-готель, ви також не переживатимете за обслуговування номерів. GBG Developmnet створює окрему організаційну структуру – управлінську компанію — яка відповідатиме за операційну діяльність готелю та бізнес-центру після введення їх в експлуатацію. Тобто адміністрування, охорона, технічне обслуговування ліфтів й інших інженерних мереж, прибирання, реклама апартаментів та решта супутніх сервісів – це все відповідальність команди професійних менеджерів з досвідом управління активами у сфері готельної та офісної нерухомості світового рівня.


Наше завдання – налагодити усі бізнес-процеси, аби ви могли займатися своїми справами й отримувати стабільний прибуток у вигляді щорічних дивідендів.

Тепер про прибуток. Усі номери ми здаватимемо в оренду подобово і централізовано через рецепцію готелю. Увесь дохід ділитиметься між власниками апартаментів порівну, відповідно до частки власності. Тобто, навіть якщо у вашому номері не було заселення впродовж місяця ви отримуватимете прибуток. І чим більша площа номеру та чим більшою кількістю апартаментів ви володієте – тим більший ваш дохід. Розподіл прибутку між інвесторами та витратами на експлуатацію буде у співвідношенні 70% / 30% +- 5%. Де 70% - це ваш заробіток, а 30% - кошти на покриття операційних затрат (комунальні послуги, прибирання, охорона).

підрахунок окупності інвестиції

підрахунок окупності інвестиції


Стосовно окупності, то ми розрахували, що при середній завантаженості апарт-готелю на рік – 65% і середній ціні за ніч - $35-40, ви зможете отримувати щомісяця стабільну платню, у розмірі $514. Відтак, приблизно за 7,5 років, ваша інвестиція повністю себе купить і продовжуватиме приносити вам пасивний дохід.

Тож, запрошуємо інвестувати у бізнес майбутнього! Телефонуйте, якщо маєте питання: 063 928 09 30